NORMAL BİSİKLETLERİ ELEKTRİKLİ YAPAN KİT#226

Tüketicilerin ihtiyaçlarını fark eden ve bunları çözen ürün ve hizmet üreten firmalar hep kazandı ve kazanacak. Bisiklet benzin fiyatlarındaki artışlardan sonra popülerliğini artırıyor. Çoğu ucuz ve elektrikli değil tabi. Gördüğüm bu kit tüm klasik bisikletleri elektrikli yapabiliyor.

En güzel ve özel tarafı taşınabiliyor. Üç kilo olan bu kit kolayca takılıp sökülebiliyor ve eve götürülüp şarj edilebiliyor. 2,5 saatte şarj oluyor, 30 km hıza kadar çıkıp 60 km gidebiliyor. Diğer güzel özelliği şarj bitince yolda kalmıyorsunuz ve klasik şekilde pedal çevirerek gideceğiniz yere ulaşıyorsunuz. Deneme sürecindeki bu ürün yakında 1000 USD fiyat ile piyasaya çıkacak. Türkiye pazarına getirmek getirene kazandıracak.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: