HAYVAN ÇİFTLİKLERİ İÇİN ROBOT SÜPÜRGE #224

Robot süpürgeler evler için vazgeçilmez aletler oldular. Peki bu aletlerin size para kazandırmasını istemez misiniz? Hayvan çiftlikleri için geliştirilmiş bir robot süpürge satışıyla inanılmaz paralar kazandırabilir.

Tek başına bütün ahırları temizleyen bu robot sayesinde çiftlik sahipleri eleman maaşından tasarruf eder ve birbirlerine sizin reklamınızı yaparlar. İyi bir satış ekibi ile başarılı bir iş kurmakta size kalır.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: