DALGA SESİ ÇIKARAN KÜREK ÇEKME ALETİ #223

Kardiyonun sıkıcı olduğunu düşünen insanların ilgisini çekecek farklı bir kürek çekme aleti güzel satılır. Sporcunun önündeki su dolu tüp kürek çekmeler sırasında dalga yaratıyor ve sanki gerçekten suda gidiyor hissi veriyor.

İyi bir planlama ile evde spor yapanlara ve spor salonlarına kolaylıkla satabileceğimiz bir satış organizasyonu kurabilirsiniz. Aleti ithal edebilir veya ülkemizde ürettirebilirsiniz.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: