SOSYALLEŞME MASALARI #221

Hem bir şeyler içip, hem spor yaparken eğlenmek ve para kazanacağınız bir iş mümkün mü? Evet. Bir masa seti düşünün, oturulan sandalyeler kale, masanın altında karşılıklı futbol oynanıyor.

İyi bir iş modeli ve iş planı ile bu iş fikrinden para kazanabilirsiniz. Müşterileriniz fast food, Kahve zincirleri, belediyeler, parklar, sosyal tesisler olabilir. Spor yapılıp eğlenilecek her şey tutar.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: