KOLAY MONTAJ HOBİ EVLERİ #220

Tüketicinin kendi kendine kolayca montaj yapabileceği, İkea benzeri ambalajlanmış, düşük nakliye bedelli hobi ve çadırdan daha güvenli prefabrik evler güzel bir iş fikridir.

Hobi evinin inşası için gerekli tüm parçaların olduğu bu paketlemeyi deneyerek geliştirirsiniz. İş oturana kadar anlaşacağınız bir firmaya hazırlatacağınız bu evleri sonra kendiniz üretebilirsiniz. A101’in tekne sattığı ülkemizde inanın bu evleri zincir marketlerde bile satabilirsiniz.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: