TEKLİ PAKET ÇUBUK TURŞUSU #219

Yıllar önce bir firma fuar sırasında çubuk salatalık turşusu dağıtırdı ve inanılmaz ilgi olur, önünde kuyruk olurdu. Çubuk turşusunu sevmeyenimiz yoktur ve aslında gerçekten iyi olanını bulmak zordur. Peki tekli ambalajda satılsa ve zevk ile yense satar mı? Neden satmasın, satar tabi.

Tekli ambalaj ürünler pratiktir ve uygun fiyatlıdır. Tansiyon hastaları dahil tüketiciler bir kilo almaktansa arada sırada bir adet almayı tercih ederler. İhracat kanalı ise size para kazandıracak asıl pazarınız olacak.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: