DİŞ HEKİMLERİ İÇİN SANAL GERÇEKLİK AYNASI #218

Artırılmış gerçeklik, son zamanlarda teknoloji ve tasarımın ön saflarında yer almakta, eğlence, işyeri eğitimi, eğitim ve en son olarak kozmetik diş hekimliği yardımcısı olarak yerini alıyor. Hastalar kozmetik ve tedavi edici diş hizmeti alırken tedavinin sonunda nasıl bir sonuç alacaklarını bilmiyorlar. Peki bilirlerse tedavi için o kadar yüklü paraları daha rahat verirler mi? EVET.

Bu yazılım ile bitmiş dişlerini görmeleri ve belirsizliğin ortadan kalkması yüksek fiyatları ödeme isteklerini artırır. Bu yazılım hastanın ağız boşluğunu tarayarak, bu görüntüleri geniş bir veri tabanından seçilen “doğal olarak çekici” dişlerle kaplayarak gösteriyor. Bu yöntem, hastaların farklı gülümsemeleri etkin bir şekilde denemelerini, süreci kişiselleştirmelerini ve mükemmel sonuçları görmelerini sağlıyor. Potansiyel müşterileriniz, çok fazla sayıda diş hekimi.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: