ÜÇ JİLETLİ KLASİK TRAŞ MAKİNESİ #217

Ekonomik durumdan özellikle ithal malı tıraş makinelerinin fiyatları çok yükseldi. Kullan at veya en fazla 2 hafta kullanıp atılan makineler maliyetli. Tek jiletli klasik tıraş makineleri ise konfor hissini vermiyor ve sakalları kaldırıp kesemediği için demode oldular. Zaman üç jiletli klasik tıraş makinesi devri.

üç yarım jiletin kolayca monte edildiği bu sonsuz kullanılabilen, az maliyetli makineler iyi bir iş planı ile size para kazandıracak bir iş olabilir.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: