PERAKENDE BUZ #216

Özellikle yazları artık marketler elektrik faturalarından ötürü tüm içecek çeşitlerini buzdolabına koymuyor. Konulanlarda yeni doldurulunca soğuk olmuyor. Sıcaklarda buz gibi meşrubat içmek isteyenler büyük bir pazar oluşturabilirler.

Marketlerde, meşrubat satan perakendecilerde buzluklar içinde satılan buz dolu kullan at bardaklar iyi bir iş modeli ve planlama ile sürdürülebilir bir iş olabilir. Bir adım ilerisi buz otomat makineleri ile bardak ile buz satılabilir. Tüketiciler meşrubatları ile buz dolu bardağı alıp hayatın zevkini çıkarabilirler.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: