KARPER AMBALAJINDA SERT PEYNİR ÇEŞİTLERİ #215

Her süt ürünü gibi peynir fiyatları da inanılmaz yükseldi. Bu bir iş fikri için uygun ortam yaratıyor. Artık kahvaltı sofralarını peynir çeşitleri ile zenginleştirmek çok zor. En ufak ambalaj 6-7 TL. Karper ambalajı ile altı çeşit sert, kaliteli peynir iyi satar.

Basitçe altı çeşit peyniri yuvarlak kalıplarda ürettirip, üçgen kesip ambalajlamak iyi bir iş fikri olacaktır. Önemli olan iş modelini sağlam kurmak ve işe başlamak. Müşteri portföyü peynir satan ve tüketen tüm pazardır.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: