HELLİM PEYNİRİ DÖNERİ #214

Kendimizi bildik bileli yediğimiz et ve tavuk dönere bir alternatif arayanlar için hellim peyniri döneri zincirleşmeye çok müsait bir fırsat olabilir.

İyi bir iş modeli ve planı ile doğru stratejik adımlar atarak, iyi noktalarda açılacak bir fast food zinciri dünya çapında başarılı olabilir. Fotoğraftaki gibi pişirilebileceği gibi daha basit bir yolda kullanılabilir. Benim için heyecan verici önü açık bir fikir. Franchise yolu ile inanılmaz hızla kurulup büyültülebilir.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: