LÜKS PLAJ SANDALYELERİ #213

Turizm ülkemizde yerli ve yabancı turistlerin rağbet ettiği beach club, otellerin rakiplerinde bulunmayan özelliklere sahip olması onları ön plana çıkarır. Bu mekanlarda muhteşem fonksiyonlu ve rahat bir koltuk veya şezlong özellikle paralı misafirleri buralara çeker.

Bu plaj koltukları ve ufak bir değişiklikle şezlongları kesinlikle müşteri çeker. Bu firmanın Türkiye bayiliğini alarak veya kendi ürününüzü geliştirerek bu yerlere ve perakende olarak tüketicilere iyi satış yaparsınız. Bu koltuklar adlarını Adirondack sandalye tarzından alıyor ve gün boyu rahat oturmayı sağlamak için bir dizi güvenli kol dayama yeri ile donatılmış. Koltuk çok hafif olup sırt çantasında bile kolayca taşınıyor, dakikalar içinde kullanım için kolayca kurularak, herhangi bir yüksek basınçlı pompayla çalışıyor.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: