ÇOCUK ETKİNLİKLERİ ROBOTU #210

Çocuk doğum günleri, ana okulu, okul etkinlikleri, aile ile şirket etkinlikleri, AVM’ler de, tatil köyleri gibi birçok etkinlikte çocukları eğlendirmek, dikkatlerini ve katılımlarını sağlamak, ailelerin çocuklarının mutlu anlarını fotoğraflamasını sağlamak gittikçe zorlaşıyor. Farklı olmak zorunlu artık.

Basit bir robot yapmak o kadar zor değil. Robotu içindeki elemanınız yönetecek, çocuk içine girecek ve önündeki kontrol panelinin hareketlerini görecek ve sanki çocuk yönetiyormuş gibi hareket edecek. Ses ve hareket efektleri ile robot hissi çocuğa verilecek. Ailesi bu ilgi çekici anları cep telefonları ile video kaydı çekecek. Çocuk, ailesi, para kazanan siz mutlu olacaksınız.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: