ÇORBA KARIŞTIRMA ROBOTU #209

Hiç sebzeleri doğrarken, fırında pişen keke göz kulak olurken ve sofrayı kurarken sürekli sos, supangle veya çorba karıştırmayı denediniz mi? Aynı anda birden fazla yemek pişirmenin stresi inanılmazdır, hele devamlı karıştırmanız gereken çorbalar, sütlü tatlılar için bu alet gerçek bir hayat kurtarıcı olabilir.

Pille çalışan bu mutfak robotu, üç hız ayarıyla bir düğmeye dokunarak kendi başına tavanızın, tencerenizin içinde dolaşacak ve yemeğinizin taşmadan pişmesini sağlayacaktır. Plastik ayaklar, bulaşık makinesine koymak için kolayca çıkarılabilir. Bu şık küçük alet tüketicilerin bir sorunlarını çözmektedir yani satışı kolaydır.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: