GÜNEŞ PANELİ TEMİZLEME İŞİ #208

Güneş panelleri, güneş enerjisini etkili bir şekilde yakalamalarını sağlamak için düzenli bakım ve temizlik gerektirir, ancak bu zor bir süreç olabilir. Bu temizlik ve bakım için dronlar kullanılabilir.

Geliştireceğiniz güneş paneli temizleme sistemi, panel sisteminin arıza süresini önemli ölçüde azaltmaya ve sezon boyunca her zaman mümkün olduğunca fazla enerji yakalamasını sağlamaya yardımcı olabilir. Bu iş bayilik vermeye uygun ve iyi bir pazarlama ile pazarda ilk ve uzunca bir süre tek olabilirsiniz.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: