TAVUK ÇEVİRMECİ APARATI #207

Tavuk çevirmeciler çoğunlukla sadece bütün tavuk satarlar. Küçük bir kısmı ise ek olarak kanat ve but. Daha küçük bir kısmı ise ateşte közlenmiş patates, dolmalık biber, patlıcan gibi sebzeler. Bu ekler büyük yer kaplar. Peki bir pişirme aparatı ile az yer kaplayarak çok ürün pişirmek mümkün mü? Evet.

Bu aparat normal tavuk çevirme makinelerinde kullanılabilir ve tek seferde çok fazla kanat, but ve sebze hazırlamayı sağlar. İster aparatı üretip tavuk çevirmecilerine, ister evde fırında kullanılmak için satabilirsiniz. Markanızı yaratın ve ilk olun.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: