DIŞ CEPHE KAPLAMASI GÖRÜNÜMÜNDE GÜNEŞ ENERJİ PANELİ #206

Panel başına 350W’a kadar güç sağlayan paneller, evinize, iş yerinize elektrik sağlamak için güneş enerjisinden yararlanır. Bu ürünün dağıtımını saldığınızda veya kendiniz üretimine girerseniz büyüme potansiyeli olan bir iş kurmuş olursunuz.

Evlerinizin dış dikey duvarlarına uygulanır. Yeni yapılar veya güçlendirmeler için uygun olan Solar Siding, estetikten ödün vermeden yeni veya mevcut duvarlara monte edilebilir. Özelleştirilebilir bir temperli cam kaplama katmanı, tipik yapı malzemelerini patentli bir kaplama işlemiyle yeniden oluşturarak güneş pillerinin görünümünü maskeler ve yüksek mukavemetli alüminyum petek destek, kolay kurulum sağlar. Tüm kablolar ve kanallar, kurulum sırasında panellerin arkasına sorunsuz bir şekilde gizlenir.
Neredeyse bakım gerektirmeyen kirlenme önleyici bir kaplama ile işlenmiş Solar Siding, geleneksel dış cephe kaplama malzemelerine benzeyecek şekilde tasarlanmıştır. Paneller; tuğla, sıva, ahşap ve arduvaz dahil olmak üzere çeşitli renk ve desenlerde sunulmaktadır.

tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: