ALÜMİNYUM SHİNGLE #205

Alüminyum shingle yurt dışında yaygın bir çatı kaplama malzemesi. Faydaları ile öne çıkabilecek bu çatı kaplama malzemesi Türkiye için önü açık bir ürün.

Ömür boyu paslanmayan, çürümeyen, parçalanmayan veya kırılmayan bir kaplama. 265 km/s rüzgara dayanıyor.
Alüminyum shingle, hava koşullarına dayanıklılık için dört taraftan birbirine kenetleniyor ve üzerinde zarar vermeden yürünebiliyor.
Mevcut çatı kaplamalarının çoğuna monte edilebiliyor. Bakım veya yeniden çatı kaplama masrafı yok.
Eskimeye, tebeşirlenmeye, soyulmaya, çatlamaya veya solmaya karşı olağanüstü dirençli. Yanmaz veya yanmayı büyütmez. İster üretici, ister ithalatçı olarak iyi bir iş modeli ve planlama ile sektörde öncü olabilirsiniz.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: