KÖYLÜ PAZARLARI TURLARI #204

Meyve, sebze, süt ve et ürünlerinin fiyatlarının yükseldiği, kalitelerinin tartışılır hale geldiği günümüzde size yeni bir iş önereceğim. Yöresel pazar, süt ve et fabrikalarının satış mağazaları turları.

Başlangıç olarak şehrinizden araştırıp hedef olarak seçtiğiniz yöresel köylü pazarlarına turlar düzenlemek. Ayrıca pazar yerlerini seçerken yakın yerlerde bulunan et ve süt ürünleri fabrikalarının satış mağazalarında tura dahil edebilirsiniz. Müşterileriniz daha uygun fiyata ve lezzetli ürünleri alırken, yörenin restoranlarında inanılmaz lezzetli yemekleri uygun fiyata yiyip, güzel bir gün geçirebilirler.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: