ELEKTRONİK ATIKLARDAN DEKORATİF CAM #203

Çöpe gidecek elektrikli ev eşyalarının camlarını geri dönüştürerek ev dekor ürünleri üretilmesi için çalışan firmalar var. Bu işi Türkiye’de yapmanız mümkün.

Elektrikli ev eşyaları atıklarının camları ile banyoda veya mutfakta kullanılabilecek ev dekor karoları iyi satar. Aslında birbirlerine hiç benzemeyen, hikayesi olan karolar evlere değer katar. İyi bir iş modeli oluşturulabilecek bir iş.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: