ALTTAN ISITMALI YATAK #202

Hayatımızın ortalama dokuz saati yatakta geçiyor. Son zamlardan sonra çoğu insan gece yatarken kombilerini kapıyor. Merkezi ısıtma ise zaten gece yarısında kapanıyor. Yatakları alttan ısıtmak büyük bir sektör olmaya aday.

Mantık zeminden ısıtma ile aynı. Bazanın üst zeminine oluklu strafor levhalar yayılır. Oluklardan ısıtıcı teller geçirilir. Üzerine bir strafor daha konur ve üzerine yatak yerleştirilir. Teller olukların içinde olduğu için ezilmez. Satış ve montaj ekibinizi kurun ve başlayın.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: