SAÇ BOYASI HAZIRLAMA MAKİNESİ #201

Saç boyama makinesi ile minimum gürültü ve atık ile özelleştirilebilir saç renkleri oluşturmak sürdürülebilir bir iş kurabilirsiniz. Düşünün bu makineyi sattığınız veya kiraladığınız kuaför salonlarına gelen müşterileri bu renkleri başka hiç bir salonda bulamayacaklar.

Neredeyse sınırsız sayıda renk kombinasyonunun son derece yüksek bir hassasiyetle 30.000 farklı formülasyon hazırlayabiliyor. Makine, tümü paslanmaz çelik bir kasa ve hafif bir paket içinde gri kaplama ve renklendirme seçenekleri de dahil olmak üzere bir dizi özellik sunuyor. Yurt dışında ayda sadece 100$’a kiralanabilen bu saç boyama makinesi, kuaför salonları için harika bir seçenek. Salonlar bu makine ile zor beğenen müşterilerini kendilerine bağlayabilirler.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: