PARA GETİREN KUŞ #200

Nerede ise sıfır sermaye ile kurabileceğiniz bir iş. Bir kuşu parayı tanıyabilecek ve onu size getirecek şekilde eğiteceksiniz.

Kuşu eğittikten sonra pencereden salacaksınız, o sokaklarda para bulacak ve onu size getirecek. Bir düşünün bunu yapan eğitilmiş kuşun videosunu seyrettim. Parayı nerede bulacağını o biliyor inanın.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: