PORTRE ÇİZME ROBOTU #199

Fotoğraf çeken ve bunu portre çizimlerine dönüştüren otomatik robot sizin için para kazandıran bir işe dönüşebilir. Şu anda insanlarımız geçimlerini sağlayacak işler araştırıyor. Bu iş hem onların kazanacağı, hem de size kazandıracakları bir iş.

Portre çizim robotu, bilim sergileri, fuarlar, AVMler, müzeler, sokaklar, düğünler, şirket toplantıları, fotoğrafçı dükkanları gibi etkinlikler ve yerler için ideal. Fotoğraf çektirmekten daha kalıcı anılar veriyor. Elde taşınan bir uzaktan kumanda düğmesine basılarak çalışıyor. Kullanıcılarının fotoğraflarını çekiyor ve onları benzersiz bir sanat eseri için incelikle çizilmiş kalem portrelerine dönüştürüyor. Kim sevgilisinde böyle bir portresini hediye almak istemez.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: