ABONELİK SİSTEMLİ KAFE #193

Kahve perakendecisi Pret a Manger, New York ve Washington mağazalarında yeni bir kahve abonelik programı başlattı. Firma Kahve Aboneliği olarak adlandırdığı bu yeni hizmeti ile sık ve sadık müşterileri için avantaj sunuyor.

Aboneler günde en fazla beş kahve veya çay için ayda 29,99 ABD Doları karşılığında Premium Plan veya aylık 19,99 ABD Doları karşılığında Klasik Plan arasında seçim yapabiliyorlar. Her aboneye ücretsiz bir ilk ay veriliyor ve kullanıcıların Pret a Manger’ın yenilenen uygulamasını kullanarak kaydolmaları teşvik ediliyor.
Abonelik sistemi durgunluk günlerinde firmaları rahatlatacak iyi bir seçenektir. Bu sistemi örnek alarak açacağınız kafe sizi rakiplerinizden ayıracaktır. Kafeleri ofis gibi kullanan müşteriler hedef kitleniz olur.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: