PANDEMİ SAĞLIK PİKNİĞİ #188

Bu fikri değer verdiğim, fazlası ile ilgi duyduğum birinin onayı ve isteği ile paylaşıyorum. Bu zeki kişi paylaşmamı, böylece büyüyen pazardan kazanç sağlayabileceğini düşünüyor. Yoga veya kardiyo pikniği iyi bir iş fikri.

Tek ihtiyacınız olan yoga veya kardiyo hocası. İnternet siteniz ve direkt pazarlama yaparak bulduğunuz misafirlerinizi doğa harikası bir yere götürecek, aktivite yaptırdıktan sonra sağlıklı yemekler sunarak sosyalleşmelerini sağlayacaksınız. Farklı yer seçenekleri, il dışı seçenekleri sundukça bir gelen yanında arkadaşları ile tekrar tekrar gelecektir.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: