ÇİKOLATALI SODA #187

İçecek sektörü hızla büyüyor. İnanılmaz çeşitlere açık bu sektörde ilkler arasına girebilirsiniz. Dört mevsim içilebilecek çikolatalı soda hızlı satılacak bir ürün olur.

Bu ürün ile pazara girdikten sonra yanında sodanın içilebileceği her tatlı içerikli soda çıkarabilirsiniz. Çeşit çeşit pastalı, baklavalı, ekler aromalı…sınırsız fırsat yaratabilirsiniz.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: