ÇİKOLATALI, BALLI, MEYVELİ AYRAN #186

Yeni bir içeceğe pazarın, tüketicinin ihtiyacı var. Artık gelenekseli değiştirmenin, geliştirmenin, yenilik yapmanın tam zamanı geldi.

Ayran bazı yemeklerin yanında harika gidiyor fakat tek başına içen insan sayısı o kadar fazla değil. Ayranı meyveli, ballı ve özellikle çikolatalı yani tatlı hale getirmek yeni bir pazar yaratır. Yemek yanı hariç tek başına harika bir içecek, serinletici haline getirir. İki farklı ürünü birleştirmek yeni pazarlar yaratır. Marka yaratmaya uygun ve ihracat ayağı olan bir ürün bu.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: