Masaüstü/tam boy laptop standı #185

Evden çalışanların çoğaldığı veya insanların ofislerde saatlerce oturarak çalışma yerine bazen ayakta da çalışmak istediği ofis ortamları için pratik, ahşap bazlı laptop stantları bir iş fikri olabilir.

Bu stantlar resimdeki gibi masaüstü olacağı gibi tam boyda olabilir. Ayarlanabilir zeminleri sayesinde her boy insan için standart halde satılabilir. Üretimi çok basit olduğu için düşük maliyet, yüksek kar ile satış yapabilirsiniz. Ayrıca ihracata çok uygun ve düz koliler ile az yer kapladığı için kargolanmaya müsait. Güzel bir iş modeli ve planı ile büyük bir ev, ofis pazarı mevcut.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: