ULTRAVİYOLE KORONASAVAR #184

El dezenfektanı yaygın hale geldi, ancak istenmeyen mikroplar veya bakterilerle karşılaşıldıktan sonra fayda sağlıyor. Korona veya diğer mikrop/bakteriler ile temas etmeden onları yok eden çözümler ticari başarı getirir. Bu cihaz, bir akıllı telefonun arkasına takılarak çalışıyor ve kullanıcıların ne tür bir yüzey veya öğeyi sterilize etmek istediklerini seçmelerine izin vermek için cihaza kablosuz olarak bağlanıyor.

Cihaz daha sonra yüzeyde gizlenmiş olabilecek mikropların, bakterilerin ve virüslerin %99,7’sini yok etmek için yerleşik ultraviyole ışıklarını etkinleştirerek çalışmaya başlıyor. Şarj başına 100 kullanıma kadar yeniden şarj edilebilir bir pil içerir. Kişisel kullanım yanında örneğin restoranlarda garsonlar bu işlemi çatal, kaşık, tabaklarınıza uygulasa müşteriler mutlu olur.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: