BADEM CİPSİ #183

Patates ve mısır cipsine sağlıklı alternatif arayanlar için badem cipsi kulağa harika gelmiyor mu? Ürünü farklılaştırmak ve daha sağlıklı yapmak için avokado yağı kullanan bu firmayı örnek alabilirsiniz. Siz ayrıca az yağlı, fırınlanmış badem cipslerini üretmeyi de deneyebilirsiniz.

Farklı tatlarda yapabileceğiniz bu cipsler için yaratıcılıkta sınır yok. Anadolu’ya özgü tatlar yaratarak ihracat kanalında öne çıkabilirsiniz. Marka yaratma, üretim süreci, ürün geliştirme, pazar araştırması, pazar büyüklüğünün bulunması, müşteri bulma- geliştirme, satış ekibinin işe alım- eğitilmesi gibi konularda sizlere katkı sağlayabiliriz.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: