KENDİNDEN YAPIŞKANLI 3D DUVAR KAPLAMASI #182

Salon, çalışma odası, iş yerlerinde doğal taş desenli duvar kaplamaları çok güzel bir seçenektir. Fakat ustaların mecbur olduğu her seçenek gibi pahalıdır. Usta maliyeti ürünün 2-3 katı tutar. Kendinden yapışkanlı, strafor bazlı ürünler ise gerçeği gibi doğal durmaz. 3D kendinden yapışkanlı bir seçenek tüketicilerin bayılacağı bir üründür.

Testere veya özel bir aletle kesmenizi gerektiren geleneksel karoların aksine, bu esnek karolar makas veya maket bıçağı ile kesilebilir, bu da herhangi bir kurulumu çocuk oyuncağı haline getirir. PVC kompozit laminattan yapılmış eskitilmiş rustik ahşap dokulu karo, gerçek dokuda, su geçirmez, ısıya dayanıklı, leke tutmaz, çizilmez, yüksek etkili, rengi solmaz, temizlemesi kolay, dayanıklıdır. Uygun yüzeyler: boyalı alçı/kuru duvar, seramik karo, muşamba, cam, mermer/granit, metal/çelik, sızdırmaz/cilalı/boyalı ahşap. Bu kalitede ürün satar, hem de çok iyi satar.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: