YAKAR TOP OYUNUNDAN PARA KAZANIN #181

Bu sıkıntılı ortamdan dolayı insanlar sıkılıyor, farklı şekilde eğlemek, spor yapmak istiyorlar. Çoğu da yakında isteyecekler. Çocukluğumuzun yakar top oyunundan para kazanacağınız bir iş kurmaya ne dersiniz?

İş modeli basit: Kapalı bir mekanı yakar top oymayacak halde dekore edin. Beklerken veya oyun bitince insanların sosyalleşeceği, yiyip, içecekleri kafeterya ekleyin. Özellikle kurumsal müşteri kazanın, şirket eğlencelerine açık olun. Hadi oyun kazandırır.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: