UHT AMBALAJDA ÇORBA #179

Çorba özellikle gerçekten lezzetli ve yöresel çeşitlerde olduğunda büyük talep görür. Hazır çorba çeşitlerinde büyük bir rekabet var. Bu sektörde bir yeniliğe yer var.

UHT süt veya meyve suyu ambalajında yöresel, insanların evde yapmaya üşenecekleri, akıllarına bile gelmeyecek sıvı formunda çorba çeşitleri üzerine sürdürülebilir, büyümeye uygun bir işletme kurulabilir. İhracat kanalını unutmayın, kim lezzetli Türk çorba çeşitlerini alıp, tencereye döküp, sadece ısıtıp içmez ki?

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: