LED IŞIKLI KAPI KOLLARI VE ELEKTRİK ANAHTARLARI #178

Salgın döneminde kapı kolları ve elektrik anahtarları en fazla korkulan, dokunulmak istenmeye şeylerin başında geliyor. Kablosuz güç sistemi olan LED ışıklı kapı kolları özellikle kamusal alanlarda ve WC’lerde WC dolu ise kırmızı, boş ise yeşil ışıklı yapılabilir. Böylece dışarıdan kapı kolunu ellemeden içeride birisi olup olmadığı anlaşılabilir.

Ayrıca bu kapı kolları içindeki gümüş iyonları ile antivirüs, antibakteriyel ve antifungal teknoloji ile kendi kendini dezenfekte eder. Aynı mantık ile elektrik anahtarları da üretebilirsiniz. Müşteri ihtiyaçlarını karşılayan kazanır.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: