KİBRİT KUTUSU İÇİNDE BİR TENCERE YEMEK #176

IKEA’nın mobilyaları için düz paketlenme şeklinden ilham alan bir şirket, yerden tasarruf sağlayacak şekilde paketlenebilen ve pişirildiğinde genişleyen düz paket makarna yarattı.

Düz paket makarna, “oluk bazlı şekil dönüştürme tekniğine” dayanıyor ve irmik unu ve su gibi geleneksel makarna malzemeleri kullanılarak çeşitli farklı şekiller oluşturmak için kullanılabiliyor.
Düz ambalajlı makarna yaparak, gıda için ambalaj alanından büyük bir tasarruf sağlayabiliyorlar. Benim aklıma dünya üzerinde var olan bütün ordulara, doğa yürüyüşçülerine, yatçılara ve kampçılara yönelik bir iş modeli geliyor.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: