YUMURTA KABUĞUNDAN BANYo-MUTFAK KAROSU #175

Yurt dışı yayınları tararken ilginç bir ürün hammaddesi ve dolayısı ile ürüne rastladım. Yumurta kabuğundan üretilen banyo karosu. Yumurta kabuğu pastaneler başta olmak üzere kolayca elde edilebilir bir girdi. Bu işlenerek ve boya katılarak çok dayanıklı ve su geçirmeyen bir karo yapılmış. Yumurta kabuğu tıbbi ve diş tedavisinde kullanılması için deneyler sürüyor. Ek olarak yer karosu da üretilebilir.

Başarılı olacak bir ürünün bir hikayesi olmalı ve kullanan bunu başkalarına da anlatılabilmeli. Bu karoyu banyosunda, mutfağında kullanan kişi dostlarına, konuklarına bunu övünerek anlatır. Konuklarının ilgisini çekmek onu mutlu eder. Alın size harika bir kulaktan kulağa pazarlama şansı. Ben başka kullanım alanları da düşündüm, bakalım siz neler bulacaksınız.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: