LEZİZ DOYURUCU KAHVALTILIK İÇECEK#172

Sabah kalktınız işe araba, servis veya toplu taşıma ile gideceksiniz. Uyumayı sevdiğiniz için son dakikaya kadar yataktan kalkmadınız, açsınız ve ne yiyeceksiniz? Yolunuzun üstünde sağlıksız börekçi benzeri yerler var belki ama özellikle araba kullanırken ya gömleğinize yağ damlarsa, ya servisteki arkadaşlarınız kokudan rahatsız olurlarsa? Peki farklı şeyler yemek isteyen insanlar için pratik, lezzetli, evde buzdolaplarından kapıp yola çıkacakları bir kahvaltılık içeceğe ne dersiniz? İşe giden uzun yolda ağır ağır içilebilen kahvaltılık zaman geçirirken lezzeti arayan insanların aradığı bir şey.

Bu içecek tüm insanlar için her gün satın alınacak bir içecek değil zaten. Seksen milyona 365 gün satılacak bir kahvaltılık ürünü bırakın başkaları bulabiliyorlarsa bulsunlar, biz kendi kazancımıza bakalım. Milkshake, yoğurt, kahve, çay bazlı ve içinde kek, çikolata, çerez, meyve, yulaf gibi farklı çeşitleri bulandıran, soğuk bir doyurucu kahvaltılık içecek ile sağlam bir iş kurabilirsiniz. Zaten hamburger zincirleri insanlarımızı milkshake’e alıştırdı. Siz bu ürünü yolda içilebilen kahvaltılık olarak konumlandıracaksınız. İnternet üzerinden ve/veya perakende mağazalarda satışı yapılabilir bu ürünü bir düşünün.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: