EV İÇİ SPOR MASASINA DÖNÜŞEN YEMEK MASASI #171

Pandemi dönemi şaşırtıcı olmayacak şekilde en çok ülkemizi olumsuz etkiliyor. Evlere kapandık, sıkılıyoruz, zaman geçmiyor ve en iyi ihtimalle bu dönem geçince tekrar yaşamayacağımızın garantisi yok. Bu iş fikri ülkemizde de bazı modelleri olan bir bilardo masası. Ayrı bir alana ihtiyaç duymadan yemek odası masası olarak da kullanılıyor. Üç bant veya Amerikan.

Bilardo 40.000 lisanslı, 1 milyon oynayanı ile potansiyel bir dal, üzerine masa tenisini koyunca hem ailece hem çocuklar için mükemmel bir iş potansiyeli var. Bir üretici bulup ona harika bir masa yaptırabilirsiniz. Bunu pazarda test edin, denettirin, sonuç olumlu ise mükemmelleştirip pazara girin. Bu iş iyi fiyat ve hızlı teslimat ile tutar.

tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: