ÇAYIN STARBUCKS’I OLUN #170

Nüfus içinde çayı bu kadar sevenlerin yoğun olduğu ülkemizde çayın Starbucks’ını kurmak iyi bir iş fikridir. Pandemi ortamında çay bazlı soğuk içecekler sıcak kahveye göre paket servise daha uygundur.

Öncelikle Starbucks gibi başarılı bir firmadan öğrenin, onların neleri yanlış yaptığını tespit edin, müşterilerin neyi bulamadığını keşfedin ve mükemmel bir çay bazlı soğuk, sıcak içecek, çaylı yoğurt ve çayın yanında yenebilecek kek, pasta çeşitleri geliştirin. İnanın yazımdaki resimdeki gibi leziz içeceklere kimse hayır demez. Çay, süt veya krema, üzerine toping olarak meyve. Kahve dükkanları çaya yeteri kadar sahiplenmez, doğal olarak kahve dükkanına giden kahve içer, siz bir çay işi yaratın.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: