BİR DAKİKADA TESLİM PAKET SERVİS İŞİ ÖNERİYORUM #168

Yaşadığımız günler bizlere ders oldu, sadece sıcak satış yapılan hızlı servis restoranlarının ayakta kalması çok zor. Adrese teslim servislerini güçlendirmeleri ve tüm şehre hizmet vermeleri gerekiyor. Ben size bir yemek dağıtım kuryesinin restorandan çıkıp, tüm şehirde, 30 ayrı müşteriye, siparişlerinden 1 dakika sonra teslimat yapabilmesini sağlayan bir ürün ve bir sistem öneriyorum.

Bu inanılmaz sistemi (Ürün dahil), bir McDonald’s şubesi açmak için yeterli para kadar bir sermayeye sizin için kurabiliriz. Arayın anlatayım.
+90 533 494 01 01

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: