SAATLİK KİRALIK MUTFAKLAR #167

Sanal ofislerin bu kadar çoğalacağını kim tahmin ederdi? Peki saatlik kiralanabilen endüstriye mutfak işine ne dersiniz? İş modeli basit, bir yer kirala ve tam donanımlı mutfak kur, saatlik veya tam zamanlı kirala. Böylece gelecek vaat eden girişimciler gıda işleme ve depolama yeri kiralayabilecekler ve sektördeki diğer kişilerle bağlantı kurabilecekler.

Girişimcilerin dondurucu veya buzdolabı depoları olacak. Tam zamanlı kiralamak isterlerse kendilerini ait bir iş istasyonları olacak veya ayda sadece birkaç saat kiralayabilecekler. Ayrıca pek çok başka hizmet verebilirsiniz; atölyeler ve eğitim, bölgedeki yerel ürünler için dağıtım ağı, gıda temelli işletmelerin işlerini gerçekten büyütmelerine ve onlara yardım etmelerine yardımcı olan diğer birçok destek hizmeti türü bir sonraki seviye olabilir. İleride sanal ofis benzeri işe evirebilirsiniz. Girişimciler iş kurarken burayı ofisleri olarak gösterebilirler.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: