NEFİS TURŞU SULU SODA #166

İyi bir turşu suyu kadar güzel ve sağlıklı çok fazla içecek yoktur. İki popüler ürünü birleştirip yeni bir ürün yaratmak hep tutar. Bu sefer maden suyu ve turşu suyu.

Pazarı inanılmaz büyük, okul kantinlerini de unutmayın. İnternet üzerinden satışa ve ihracata çok uygun. On iki ay boyunca içilir. Fast food restoranlarına satışı muhtemel. Ayrıca daha küçük şişelerde sade turşu suyu da satabilirsiniz. İyi bir hikaye, logo, şişeleme çok iyi sattırır.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: