ELEKTRİKLİ SCOOTER’LARA OTURMA YERİ EKLEMEK #165

Türk insanı yapısı gereği rahatına düşkündür ve ilgi çekmek ister. Yollarda kendi elektrikli Scooter’ini kullanan insanlar içinde scooter’ina binerken oturmak isteyen bir kitle var. Hadi bundan para kazanın.

Tek yapacağınız bir web sitesi kurup bu kitleye ulaşmak. Minibüs ile onların istedikleri yerlere gidecek ve basit olacak oturma yerini montaj edeceksiniz. Ayrıca isteyenlere ikide ayak koyma yeri koyacaksınız. Sermayeniz varsa sitenizi ileride scooter satış ve günlük/haftalık/aylık kiralama işi de ekleyebilirsiniz. Sonra kişiselleştirilmiş, aksesuarlar, özel yapım üretime geçebilirsiniz.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: