AKILLI DUVARLAR İLE HIZLI PREFABRİKLER #164

Geleneksel duvarlar, çok fazla sağlıksız malzemeden, inşaat aşamasından, üretim ve kurulumda çok fazla işçilikten oluşur. Bu etkenler evlerin teslimatını geciktirir. Peki elektrik, sıhhi tesisat, ısıtma ve kablosuz akıllı cihazların bulunduğu paneller yapmak sureti ile yerinde montaja uygun basit bir “Lego benzeri” inşaat süreci yaratılsa nasıl olur? Aslında bir firma yapmış ve bana her sektör için esin kaynağı oldu.

Paneller yangına dayanıklı çelikten, anti bakteriyel ve değişik renk ve tasarıma dönüştürülebilen yüksek performanslı yüzeylere dönüşüyor. Fabrikada binalarının duvarları inşa ediliyor ve daha sonra hızlı bir şekilde şantiyede bir araya getiriliyor. Standart işe göre 4 kat hız başarıya giden yolu önünüze serer. Sistem kurmak ve bunun garantisini vermek her sektörde sizi rekabette öne çıkarır.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: