KADINLARIN KENDİLERİNİ SAVUNMA KURSLARI #163

Artık kadınların, eşlerinden, sevgililerinden veya tanımadıkları erkeklerden kendilerini, kendi başlarına savunmayı öğrenmeleri gereken zamanlardayız. Pazarın en azından 2-3 yıl boyunca büyüyeceği bu pazarda erken yer alırsanız büyük bir zincir kurabilirsiniz.

Bu savunma kursları için spor salonlarında olan pahalı spor aletlerine ve büyük yerlere gerek yok. İyi ve tecrübeli uzman eğitmen ile yola çıkabilirsiniz. Emin olun bu günlerde ölmek istemeyen kadın öğrenci bulmanız sorun olmayacak.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: