OLUKLU RENKLİ POLİKARBONAT ÇATI LEVHALARI #162

Çatı kaplama sektörü inanılmaz büyük bir pazardır. On sene çalıştığım bu sektörde birçok değişik çatı malzemesi mevcutken, hepsinin zayıf yönleri var. Türkiye’de kutu kutu olan veya şeffaf çeşitleri var.

Camın yarısı ağırlığındaki oluklu levhalar aynı zamanda geleneksel alternatiflere göre çok sayıda avantaj sunar: 20 kata kadar daha fazla darbe direnci, yüksek ışık iletim oranları, düşük sararma indeksi, yüksek yük oranı ve rüzgara, fırtınaya karşı en yüksek direnç. Önce ithal, sonra Türkiye’de üreterek pazarda yer edinebilirsiniz. Bir ustalar ağı kurarak (kendi bünyenizde değil) anahtar teslim iş yaptığınızda gelecek siparişlere inanamazsınız. Elektriğin bu kadar pahalı olduğu ülkemizde, güneş ışığından yararlanmak istemeyecek fazla kişi yoktur. Pazar hakkında bilginiz yok veya azsa size anahtar teslim bir iş kurabiliriz.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: