OTANTİK AFRİKA DOKUMALARI İLE KAZANIN #161

Afrika pazarı çok hâlâ çok bakir ve dünya pazarı için üreteceğiniz ürünler için satın alacağınız, uygun fiyatlı hammaddeler ile dolu. Afrika’ya gidin yerel dokumacılar tarafından üretilen dokumaları satın alın, bu dokumalar ile üreteceğiniz ürünlerinizi dünyaya satın.

Dünya tüketicilerinin ruhlarına dokunacak bir hikaye yazın, markanızı oluşturun ve satın. Kendinize özgü ürünler yaratın, Afrika’dan esinlenin. İşiniz büyüyorsa dokumacıları kendinize bağlayın, diğer Afrika ülkelerinde desenler araştırın, dokutun. Geniş düşünün, kendinize sınırlar koymayın, koydurtmayın.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: