KAHVALTI PİZZASI #160

Pizza öğlen ve akşam öğünlerinde yenir. Doğal olarak pizzacılarda 11.00’de dükkanlarını açarlar. Yani sabah saatlerinde ciro kaybederler. Kahvaltı için pizza, normalde kapalı olan sabah saatlerinde size para kazandırır.

İnce hamurun üzerinde peynir, şarküteri ürünleri, domates, zeytin, soğan, biber ile yumurtayı birleştirdiğinizde dilim veya bütün olarak al götür ve eve teslim seçenekleriyle diğer pizzacılardan fark yaratırsınız. Düşünsenize börekçiler gibi sokak tarafındaki camda dizilmiş pizza dilimleri nasıl müşteri çeker. Serviste kolay, kağıt tabakta ve yanında çay, kahve.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: