KONTEYNIR BİSİKLET DEPOSU #159

Ülkemizde bisiklet çok yaygın kullanılmıyor, bunun sebebini ve çözümünü bulan başarılı bir iş modeli ile iyi bir iş sahibi olabilir. Kendinizi düşünün bisikleti saklayacak yeriniz var mı, eve çamurlu çamurlu almak ister misiniz, dışarı çıksanız nasıl çaldırmayacaksınız?

Müşterinin sorunlarını çözerseniz onlar da size kazandırırlar. Bu bisiklet, elektrikli veya elektriksiz scooter, mobilet saklamak için konteyner depo olabilir. Bu depoların üstlerine çiçek bahçeleri de yerleştirebilirsiniz. Belediyelere gidip onlara trafikteki araç ve toplu taşıma araçlarındaki yoğunluğu azaltacağınızı ve çevre kirliliğinin azalmasına katkı sağlayacak bu konteynırlar için yer isteyin. Belediye başkanları medyada onları çevreci gösterecek bu teklifinize olumlu yaklaşır. İnsanlar uygulamanızı telefonlarına indirecek, şehre yayılmış konteynırlarınızdan saatlik, günlük, aylık, yıllık üye olup yararlanacaklar. İyi bir iş modeli ile tüketicinin sorunlarını çözün ve kazanın.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: